JARO-BT60.24
 849,50
De JARO-BT60.24 is dezelfde accu als de JARO-BT120.12 alleen zijn de lithiumcellen anders geschakeld waardoor het een 24V accu is. Deze JARO-BT60.24 accu vervangt ons eerdere model, de JARO-BT50.24. Aan het model of technologie is niets gewijzigd. Alleen zit er nu 20% meer energie in zonder dat de prijs is gewijzigd. Het geheim zit in de cellen. Ook de cellen zijn qua formaat, vorm en herkomst niet veranderd. Maar inmiddels is de fabrikant in staat er 20% meer energie in te krijgen.
Ook deze accu bewijst zijn kracht dagelijks in de vele boten die al rondvaren met deze krachtpatser. Deze service accu van amper 12,6kg geeft continue vermogen en is ongeveer vergelijkbaar met een 24V115Ah loodaccu van +/- 60kg. De accu is prima parallel te schakelen zodat ook een grote 24V accubank kan worden gemaakt.
Voor de inbouw van dit type accu in uw boot of camper geven wij u vrijblijvend advies op maat. Heb je 12V, 24V of 36V apparatuur of een combinatie hiervan of heb je laders, omvormers of dynamo’s, voor alles kunnen we een passende oplossing leveren. Wij hebben al vele succesvolle projecten achter de rug met zeer tevreden klanten.
Artikelnummer: JARO-BT60.24 Categorieën: ,
Aanvullende informatie
Vermogen
1280W
Werkgebied
20,0 – 29,2V
Laadstroom max.
50A
Ontladen max.
50A
Temperatuur ontladen
-20 – +50°C
Temperatuur laden
0 – +45°C